Aktuality

foto

První návštěva v novém roce 2021 přijela z Nepomuku

Jaké jsou možnosti podpory seniorů v krizovém stavu COVID 19, co se vlastně děje v projektu SOUSEDÉ plus, možností dobrovolnictví jak pro seniory tak i jejich zapojení na druhé straně pole- sdílení zkušeností, navázání spolupráce... to všechno jsme r...

foto

V příštím roce všechno dobré

Do nového roku 2021 přejeme víc SOUSEDSKÉHO SETKÁVÁNÍ...

Více aktualit ...

Spolek SOUSEDÉ plus TOTEM, z.s.

Klub SOUSEDÉ plus byl založen v únoru 2014. Kromě pravidelné výměny chodíme za kulturou, na výlety a hledáme nové členy, kteří přinesou další nabídky a nové nápady. Scházíme se většinou v TOTEMu, Kaznějovská 51 - konečná tramvaje č. 4 - Bolevec.
Více na našich stránkách: www.totem-rdc.cz


Prezentace projektů aktivizujících seniory... i SOUSEDÉ plus přišly na řadu

foto

15.1.2019
Zahájení spolupráce s projektem MPSV Implementace politiky stárnutí přinesla první úspěšnou prezentaci ve Středočeském kraji v Čelákovicích. U prezentačního dataprojektoru jsme se vystřídali s pražskými Mezi námi, o.p.s., kteří mají několik klubů SOUSEDÉ plus, ale v Čelákovicích prezentovali svoje Pohádkové babičky a dědečky.

Hrdý Budžes... to je lákavá nabídka...

foto

9.11.2018
Rozradostněna včerejším společným SOUSEDSKÝM zážitkem, představením našeho seniorského divadleního souboru Světlonoš(ž)ky si říkám, což vyrazit 7.2.2019 do divadla Kalich v Praze za hranice TOTEmu??? Maruško, co myslíš??? Hrdýho Budžese jsem už viděla, ale je to tak dobrý, že půjdu klidně ještě jednou… Nabízím v rámci SOUSEDŮ dopravu autem… Někdo by se musel ujmout lístků… Tolik zpráva pro SOUSEDY z Plzně... A CO NĚKDO Z DALŠÍCH SKUPIN, NEPŘIDÁTESE SE???

TOTEMoví SOUSEDÉ plus a divadlení "Co vy na to???"

foto

8.11.2018
Krásné listopadové setkání plzeňských SOUSEDŮ proběhlo na premiéře divadelního představení seniorského divadelního souboru Světlonoš(ž)ky. Staly jsme se součástí plného sálu nadšených diváků a shodly jsme se na tom, že jsme si divadlo, tedy přesněji scénické čtení s hudebním doprovodem 2 úžasných pánů - Laser Boys - fakt užili. Kromě humorných textů, ale i básní žen o životě s muži byl program proložen krásnými písněmi... Před samotným představením jsme si daly kávu, probraly, co se stalo za poslední dobu a bylo nám pospolu moc fajn...

SOUSEDÉ plus a aktivní senioři na Ostravsku

foto

1.11.2018
Krásné setkání proběhlo začátkem listopadu v Ostravě, kde se v kanceláři krajské koordinátorky projektu Implementace politiky stárnutí do krajů Ing. Pavly Kasášové sešli zástupci různorodých seniorských aktivit z blízkého i dalekého okolí. Dvě hodiny společného sdílení utekly velmi rychle a byly tak příjemné a přínosné, že jsme se domluvili na další setkání hned zjara pro širší seniorské plénum. Pokud jste z Ostravska a máte chuť přijít si popovídat o tom, jak vybudovat komunitní mezigenerační centrum, jak se kde tančí, hraje a zpívá a kam je možné přijít si zazpívat či zatančit společně, kontaktujte buď Pavlu Kasášovou nebo Vlastu Faiferlíkovou. Rádi vás pozveme na společné setkání.


Zpět na seznam spolků
Autor řešení, administrátor: Roman Miškovčík Plzeň, Grafika: Hanja.eu
Všechna práva vyhrazena ©2022 TOTEM, z.s.